Робоча зустріч з активом Білогірщини

Ані відстань, ані погодні умови не перешкодили проведенню зустрічі керівництва Хмельницької обласної «Батьківщини» з головами первинних партійних організацій Білогірської та Ямпільської територіальних громад.

До роботи у нараді також долучилися депутати місцевих рад та  активісти партії.

«Я хочу особисто побачити і потиснути руку  кожному партійцю з віддалених населених пунктів, адже саме ви – на передовій боротьби за інтереси наших громадян», – сказав  очільник обласного осередку партії Сергій Яковлев.

Політик прозвітував перед однопартійцями про діяльність обласної організації протягом минулого  роботу, проаналізував  суспільно-політичну ситуацію у країні й інформував про план виходу із кризи, який пропонує команда «Батьківщини» та її лідер Юлія Тимошенко.

«Я знаю, що кожного із вас понад усе хвилює питання військової агресії і як зробити так, аби не було війни. Сильна і заможна Україна – ось що потрібно, аби протистояти  ворогам і вийти з пастки Мінських домовленостей. Команда «Батьківщини» вимагає  створення Уряду національної єдності, який спроможний  вивести  Україну з економічної кризи», – наголосив політик.

Окремо Сергій Яковлев зупинився на  ситуації із цінами на енергоносії, зростанням  цін на товари  першої необхідності, проблемах, що  виникли у  малого бізнесу через недолуге податкове законодавство.

Перед партійцями виступили  перший заступник голови обласного осередку Олександр Ковальов,  заступник по роботі з депутатами  Валерій Лесков, інші представники обласної структури партії, котрі  проінформували  партійців про особливості діяльності  первинних осередків в нинішніх умовах, шляхи покращення комунікацій з депутатами та  місцевими  мешканцями. І під завісу заходу – традиційне нагородження  кращих голів первинних партійних організації Білогірщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова