Реконструкція школи – за сприяння депутата-«батьківщинівця»

У середній загальноосвітній школі села Радошівка, що в Ізяславському районі, наразі зроблено капітальний ремонт всього даху будівлі. На черзі – завершення робіт з утеплення споруди.

Дороговартісні роботи з реконструкції  будівлі навчального закладу, де навчаюся півтори сотні дітей,  відбуваються коштом обласного та місцевого бюджетів. Виділення перших 3,2 млн гривень стало можливим  завдяки сприянню голови фракції ВО «Батьківщина»  у Хмельницькій обласній раді Сергія Яковлева.

Ще під час виборчої кампанії минулого року він  пообіцяв вирішити першочергову проблему місцевим мешканцям. Після обрання до самоврядного органу взявся за виконання своєї обіцянки та посприяв виділенню коштів. Наразі заплановані кошти освоюються і одна з гострих проблем навчального закладу вирішена – у школі  новий дах.

«Принаймні,  педагогам і учням школи вже не потрібно під час зливи збирати  воду  в спортзалі і класних кімнатах  відрами», – говорить Сергій Яковлев і сподівається, що, незважаючи на всі перешкоди, весь комплекс робіт, який запланований, буде завершено.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова