Представники «Батьківщини» відвідали Житомирщину

12 лютого за сприяння Виконавчого секретаріату партії «ВО «Батьківщина», зокрема департаменту по роботі з громадськими і благодійними організаціями, депутата Житомирської облради Юрія Мітніцького, село Ходорків Попільнянського району відвідали «батьківщинівці».

До мешканців Ходоркова завітали заслужений діяч мистецтв України, ведучий сцени Євромайдану, бард і публіцист Володимир Гонський та голова Попільнянської районної ради Петро Боровський. У шкільній залі на зустріч з ними зібралися вчителі, учні, громадські активісти, інтелігенція, фермери, керівники сільської громади.


Шкільний танцювальний колектив продемонстрував чудові танцювальні номери. Володимир Гонський розповів і продемонстрував фото та відеоматеріали про Революцію гідності, війну на Сході України, Героїв минулого і сьогодення, сучасну ситуацію в суспільстві. Лунали його пісні та вірші.

Окремо слід відзначити підтримку мешканцями Житомирщини курсу на недопустимість розпродажу української землі в сучасних умовах.

Гість із Києва презентував місцевій школі свої книги «Людина і нація. Час воїнів», патріотичну літературу, вітаміни та інші подарунки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова