Партійці Тернопільщини зустрілись із волонтером Корпусу миру

Голова Чортківського районного партосередку ВО «Батьківщина» Віктор Шепета зустрівся з волонтером Корпусу миру США в Україні Селстромом Джонатаном Шейном.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільської обласної партійної організації.

«Приїзд Джонатана Шейна на Чортківщину – це чудова нагоду для обміну досвідом. Ми обговорили актуальні питання сьогодення та запропонували волонтеру Корпусу миру співпрацю у кількох проектах. Але спочатку просимо Джонатана допомогти жителям Чортківщини вдосконалити знання іноземної мови», – зазначив Віктор Шепета.

Волонтер Корпусу миру Селстром Джонатан Шейн розповів, що декілька місяців перебуватиме на Тернопільщині. Він бере участь у формуванні стратегії розвитку міста Чортків та радий приєднатися до всіх запропонованих «батьківщинівцями» проектів.

«Добровольці здебільшого співпрацюють з неурядовими організаціями та бізнес-структурами. Ми хочемо сприяти зростанню соціального та економічного розвитку України на місцевому рівні. Але наше першочергове завдання – налагодити комунікацію з українцями через навчання їх англійської», – додав Селстром Джонатан Шейн.

Довідково. Корпус миру США в Україні заснований 1992 року. З того часу американські добровольці протягом двох років живуть і працюють в Україні. Основними цілями волонтерів Корпусу миру є безкоштовне навчання українців англійської мови та допомога в реалізації проектів у галузі громадянського суспільства, економіки та місцевого самоврядування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова