Партійці Сумщини вимагають зупинити вирубку дерев

З ініціативи депутата обласної ради від «Батьківщини» Віри Мотречко у Сумах відбулася громадська рада державного лісгоспу щодо припинення вирубки лісу на території урочища «Баранівка».

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку, представники «Батьківщини» в обласній та міській радах Віктор Коваленко і Борис Богодушко разом із громадою мікрорайону долучилися до засідання ради з вимогою зупинити вирубку баранівського лісу.

IMG_2726
«Сумська «Батьківщина» стала на захист громади, яка тривалий час самостійно бореться за збереження лісу, що є екологічним куточком для мешканців обласного центру. Ми переконані, що знищення лісових масивів на території рекреаційних зон міста – це злочин перед громадою», – зазначила депутат обласної ради Віра Мотречко.

За словами «батьківщинівки», партійці ініціюють винесення цього питання на чергову сесію міської ради та виступають за створення громадської ради, що матиме повноваження брати участь у засіданні комісії щодо припинення вирубки лісових насаджень на території міста.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова