Олександра Кужель провела на Харківщині зустрічі з виборцями

Днями народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель провела зустрічі з виборцями Нововодолазького та Великобурлуцького районів Харківщини.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, Олександра Кужель, спілкуючись із людьми, проаналізувала прийняті урядом реформи – пенсійну, освітню та медичну.

Член парламентської фракції «Батьківщина» також порушила питання про запровадження ринку землі в Україні.

«Перш ніж запускати ринок земель, необхідно провести інвентаризацію угідь, оскільки у реєстрі Держгеокадастру допущено багато помилок: окремі земельні ділянки не обліковані або не мають інвентаризаційного номера. Як за таких умов можна відкрити ринок землі? Це більше схоже на якийсь базар, а не на цивілізований ринок», – зазначила Олександра Кужель.

Парламентар зауважила, що нині в сільському господарстві спостерігається домінування великих аграрних холдингів та підприємств, а в простих фермерів немає грошей на купівлю землі. Це, за словами Олександри Кужель, призведе до того, що сільгоспугіддя в своїх руках сконцентрують олігархи.

У зустрічах з мешканцями громад також узяли участь голова Нововодолазької районної парторганізації ВО «Батьківщина» Валентина Коротецька, депутат Харківської облради Віктор Поспєлов, керівник Великобурлуцького районного партосередку Віра Бєлічко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова