На Хмельниччині «Батьківщина молода» допомогла з благоустроєм села

До Дня довкілля представники Хмельницької міської громадської організації «Батьківщина молода» допомогли прибрати вулиці в селі Шаровечка на Хмельниччині.

Як повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партійного осередку, організатором толоки виступила кандидат у депутати до ради Шаровечківської ОТГ від «Батьківщини» Інна Семенюк.


«Моя головна мета як майбутнього депутата – покращення благоустрою рідного села. У цьому мене підтримують не лише односельчани, а й партія «Батьківщина». Цього разу ми з командою однодумців прибрали узбіччя доріг, розкопали дієвий водовідвідний рів, очистили його від замулення та сміття, розчистили дерева та кущі. Це лише початок нашої діяльності в Шаровечці», – розповіла кандидат у депутати.

Активістка повідомила, що в прибиранні взяли участь волонтери «Батьківщини молодої» на чолі з Дмитром Боголюбським. Інна Семенюк висловила надію на подальшу співпрацю з ними.

Нагадаємо, що 29 квітня відбудуться вибори до Шаровечківської сільської та Білогірської селищної рад об’єднаних територіальних громад Хмельницької області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова