На Херсонщині «Батьківщина» провела Форум депутатів місцевих рад

Генічеська районна парторганізація, що на Херсонщині, провела І-й Форум депутатів місцевих рад усіх рівнів та кандидатів у депутати від «Батьківщини» Генічеського району.

Як інформує прес-служба Херсонського обласного партосередку, у роботі форуму взяли участь голова обласної парторганізації, народний депутат України Юрій Одарченко, перший заступник голови Херсонської облради Василь Зеленчук, депутати Херсонської обласної ради від «Батьківщини».

«Сьогодні депутати від «Батьківщини» в радах усіх рівнів займають зрозумілу населенню принципову позицію. Наша політична сила виступає за європейську інтеграцію. Ми категорично проти продажу української землі сільськогосподарського призначення. Ми за збереження поселенської мережі на селі», – наголосив Юрій Одарченко.

Голова Генічеської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Геннадій Заіченко ознайомив учасників форуму з формами й методами роботи з населенням, завдяки яким «батьківщинівцям» вдалося розбудувати мережу первинних партосередків, збільшити чисельний і якісний склад, покращити результати на місцевих виборах – у п’ять разів протягом чотирьох з половиною років.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова