На Харківщині Іван Крулько зустрівся із виборцями об’єднаної територіальної громади

23 квітня народний депутат України від «Батьківщини» Іван Крулько, перебуваючи на Харківщині, провів зустріч із мешканцями Пісочинської (Харківський район) ОТГ.

Як повідомляє прес-служба Харківського обласного партосередку, під час зустрічі представник «Батьківщини» обговорив із громадою ухвалені урядом реформи – пенсійну, освітню та медичну.

Більшість запитань мешканців громади стосувалася земельного законодавства. Народний депутат зазначив, що запроваджувати ринок землі в Україні зарано – спочатку треба провести інвентаризацію угідь.

Парламентар зауважив, що нині у простих людей немає грошей для купівлі землі. В Україні домінують великі аграрні холдинги, тож у разі відкриття ринку землі угіддя в своїх руках сконцентрує купка олігархів.

Іван Крулько разом із мешканцями обговорив також закон про освіту. Політик повідомив, що «Батьківщина» підтримала цей документ, адже його ухвалили з правками, поданими депутатами фракції.

«Саме Юлія Тимошенко внесла пропозиції щодо встановлення посадового окладу вчителям на рівні трьох мінімальних заробітних плат, заборону передачі в оренду шкільних приміщень і пришкільних земель, що використовуються не за призначенням. Лідер «Батьківщини» виступає також проти закриття сільських шкіл», – наголосив Іван Крулько.

Народний депутат зустрівся також з мешканцями та кандидатами в депутати від «Батьківщини» до Пісочинської та Циркунівської об’єднаних територіальних громад та партійним активом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова