На Харківщині «Батьківщина» отримала 50% голосів на виборах в ОТГ

У Первомайському районі Харківської області представники ВО «Батьківщина» здобули впевнену перемогу на виборах в Олексіївській ОТГ, які відбулися 30 червня.

Як повідомляє пресслужба регіональної парторганізації, за результатом підрахунку голосів та протоколів з мокрими печатками, наданих з виборчих дільниць, до новоствореної об’єднаної Олексіївської громади із 26 мандатів 13 отримали висуванці від ВО «Батьківщина», що становить 50% довіри виборців.

За словами голови Харківської обласної «Батьківщини» Віталія Данілова, такий результат свідчить про високий авторитет партії та її лідера в регіоні.

«Завдяки кропіткій праці обласної та районної партійних організацій з виборцями нам вдалося досягти таких високих результатів. Люди втомилися від бездіяльності старої влади і бажають бачити в місцевих радах тих людей, яким вони довіряють розв’язання нагальних проблем своєї ОТГ», – зазначив він.

Віталій Данілов висловив упевненість, що на парламентських виборах велика кількість українців також підтримають «Батьківщину» – партію, якій можна довіряти.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова