На Волині партійці ініціювали виділення землі учасникам АТО

На сесії Ковельської міської ради, що у Волинській області, депутати ухвалили рішення, підготовлене фракцією «Батьківщина», про виділення земельної ділянки кооперативу «Побратими Ковеля» та зарезервувати площу під забудову кооперативу «ВійскБуд-Ковель».

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної «Батьківщини», депутати-«батьківщинівці» відреагували на звернення учасників бойових дій на Сході, які створили ці кооперативи, аби розв’язати житлову проблему.

«Жителям Ковеля, котрі відстоювали незалежність України на Сході, а також родинам загиблих військовослужбовців міська рада виділила земельні ділянки в одному масиві. Кооперативи передають їх інвестору, який зводить на цій площі багатоповерховий будинок і декілька десятків квартир у ньому безкоштовно віддає атовцям – членам кооперативу», – розповіла голова Ковельського міського партосередку ВО «Батьківщина» Віра Федосюк.

За словами «батьківщинівки», більше 300-т ковельчан – учасників бойових дій на Сході та членів родин загиблих військовослужбовців уже отримали земельні ділянки для будівництва житла. Ще 400 осіб, котрі мають такий статус, перебувають на черзі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова