На Волині молоді «батьківщинівці» поборються за мандати депутатів ОТГ

Активісти Волинського обласного осередку «Батьківщини молодої» балотуються на виборах до рад ОТГ, що відбудуться 29 жовтня.

Як повідомляє прес-служба регіональної партійної організації ВО «Батьківщина», про участь молодих «батьківщинівців» у виборах ішлося на зборах, у яких узяв участь народний депутат України Іван Крулько.

«На Ківерцівщині кандидатами в депутати Жидичинської ОТГ зареєстровані менеджер зі збуту ТзОВ «Волиньграндпостач» Олександр Герасимик та завідувач відділу товарного обліку ТзОВ «Сільпо-Фуд» Анатолій Нитипчук. За представництво в раді Боратинської ОТГ Луцького району боротиметься менеджер з продажу ДП «КАПАРОЛ Україна» Артем Жук, а студентка магістратури Університету державної фіскальної служби Анастасія Макарчук балотується в депутати Колківської селищної ОТГ, що на Маневиччині», – розповіла голова Волинського обласного осередку «Батьківщини молодої» Анна Орєховська.

За її словами, про підтримку молодих кандидатів, висунутих «Батьківщиною» для участі у місцевих виборах, заявили перший заступник голови обласної парторганізації Андрій Козюра та виконувач обов’язків голови Луцького міського партосередку Ірина Чебелюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова