На Волині депутати-«батьківщинівці» дбають про заклади освіти

Депутат Луцької районної ради від «Батьківщини» Анатолій Никонюк, який очолює ТзОВ «Городище», у своїх запитах постійно порушує проблеми освітянських закладів.

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації, депутат-«батьківщинівець» домігся виділення коштів із районного бюджету на перекриття даху загальноосвітнього навчального закладу в селі Городище-2.

«На вимогу Анатолія Никонюка також профінансовано придбання шкільного автобуса, який довозить до школи дітей із сусіднього села Чаруків. Колеги-депутати теж постійно тримають у полі зору проблемні питання діяльності шкіл району», – розповів голова фракції «Батьківщина» в Луцькій райраді Олексій Гвоздецький і додав, що Валентина Коменда наполягла на виділенні грошей для перекриття й утеплення даху, ремонту харчоблоку та роздягалень школи села Липини, а за депутатським запитом Олександра Котка перекрили дах школи в Ратневі

За словами Олексія Гвоздецького, депутати проконтролювали, щоб ремонтники закінчили всі роботи вчасно – до настання осінніх холодів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова