На Тернопільщині СБУ й прокуратура шукають приводів для порушення проваджень проти «Батьківщини»

Працівники СБУ й прокуратури їздять районами Тернопільської області, змушуючи представників «Батьківщини» свідчити про факти правопорушень виборчого законодавства, яких не було.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

На зустрічі із силовиками членів «Батьківщини» викликають старости територіальних громад, інші представники місцевої влади.

«Протягом трьох годин мені зателефонували шість наших партійців з різних сіл Теребовлянського району. Люди дуже налякані, адже їх кличуть на зустріч із представниками прокуратури та СБУ в сільради, приходять до людей на роботу. Жодних повісток чи запрошень – лише допит із тиском», – розповідає голова Теребовлянської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Ольга Трапова.

За її словами, людям ніхто не представляється, лише кажуть, що з СБУ, прокуратури чи просто – «слідчі органи».

Схожа ситуація склалася в Підволочиському районі, де також викликають на допити партійців «Батьківщини» й прихильників Юлії Тимошенко.

«У Підволочиському районі почався справжній терор Служби безпеки проти партійців «Батьківщини». Спецслужба «пресує» не тільки членів партії, але й прихильників Юлії Тимошенко. Людей викликають у приміщення сільрад, навідуються до помешкань. Тільки за вчорашній день сигнали про «наїзди» надійшли із сіл Токи, Пеньківці, Кошляки», – зазначає голова Підволочиського районного партосередку Микола Скуйбіда.

У Тернопільській обласній «Батьківщині» наголошують на перевищенні Службою безпеки України своїх повноважень, адже згідно з законодавством дотриманням законності у виборчому процесі опікується Міністерство внутрішніх справ, тоді як СБУ відповідає за питання національної безпеки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова