На Тернопільщині Іван Крулько поспілкувався із сільськими вчителями

На Тернопільщині народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько зустрівся з педагогічним колективом Товстенської школи. Вчителі стурбовані тим, що обіцяного підвищення зарплат не відбулось і продовжується «зрізання» надбавки за престижність професії.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

«Вважаю неприпустимим, що вчителям «зрізають» надбавки. Цю ситуацію треба виправляти, адже з таким успіхом у країні не залишиться вчителів і наших дітей не буде кому навчати!» – зазначив Іван Крулько.

«Батьківщинівець» відвідав підпільну друкарню-криївку, яка знаходиться в підвалі Товстенської школи. Ініціював відновлення криївки колишній член УПА, активіст «Батьківщини» Богдан Лукій.

«Був щиро вражений тим, що 90% криївки-друкарні було відновлено і відтворено за ініціативи та підтримки Богдана Лукія, кандидата у депутати Товстенської селищної ради від «Батьківщини». Допомогли жителі Товстого, яким не байдужа історія рідного краю. Саме завдяки таким людям наші діти зростають у дусі патріотизму і можуть на власні очі побачити й відчути ту унікальну атмосферу українського національно-визвольного руху», – сказав Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова