На Сумщині «батьківщинівці» сприяють покращенню медичних послуг на селі

Голова фракції ВО «Батьківщина» у Сумській обласні раді Володимир Поцелуєв та очільник Сумського районного осередку Володимир Балицький під час зустрічі з громадою сіл Юнаківка та Сад напрацювали варіанти відновлення роботи стоматкабінетів у сільскій місцевості.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина».

Депутати відгукнулися на численні звернення жителів сіл та Юнаківського сільського голови Григорія Склярова щодо необхідності поновлення роботи у селах стоматологічних кабінетів, які призупинили роботу з 1 квітня у зв’язку із вступом у дію медичної реформи.

«Влада не стала фінансувати надання стоматологічних послуг, а стоматологів відправила на «вільні хліба». Звернення до районної влади нічого не дало», – зауважили мешканці.

«Батьківщинівці» підготували пропозиції щодо відновлення роботи стоматологічних кабінетів і разом із громадою обговорили ці перспективи.

«Напрацювавши варіанти відновлення роботи стоматкабінетів у селах, вирішили порадитися з жителями – потрібно чи не потрібно це селу. Відповідь однозначна – потрібно. Люди із вдячністю прийняли наші напрацювання та пропозиції з повернення у села стоматологічного обслуговування. Звісно, що не всі послуги будуть безкоштовними, але будуть вони значно дешевшими, аніж у стоматолога – приватника у місті», – наголосив Володимир Балицький, очільник районного осередку «Батьківщини» у Сумському районі.

Мешканці сіл звернули увагу і на роботу аптек і кабінетів із фізпроцедур у місцевих амбулаторіях.

У Юнаківці з цих питань знайшли порозуміння з людьми, головним лікарем місцевої амбулаторії та головою села. У Саду ж – одні розмови, все робиться так, аби нічого не вирішувати.

«Тут саме в тему вислів: «Хто хоче щось зробити, шукає спосіб, а не хоче – причину», – зазначили «батьківщинівці».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова