На Полтавщині на виборчих дільницях вимикають світло

На дільницях у селах Гора, Пожарна Балка, Малий Тростянець та Нижні Млини, що входять до Щербанівської ОТГ Полтавського району, під час голосування без видимих причин періодично зникає світло, що суттєво гальмує виборчий процес.

Про це інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку.

За словами кандидата в депутати Щербанівської ОТГ від ВО «Батьківщина» Вадима Сороки, протягом дня дільниці вже декілька разів залишалися без світла.

«На дільниці №530772 сьогодні відключали світло тричі, останній раз буквально три хвилини тому. Це провокація, яку запланували місцеві так звані політтехнологи: посилаючись на несприятливі погодні умови, вони хотіли організувати почергові відключення електроенергії в період з 17 до 21 години. Але і погода поліпшилась, і працівники ДВК висловили обурення ситуацією», – розповідає «батьківщинівець» Вадим Сорока.

Він також повідомив, що члени ДВК звернулися до правоохоронних органів та до керівництва Полтавської районної філії ПАТ «Полтаваобленерго» з проханням не допустити ситуацій, що сприятимуть порушенням на виборчих дільницях.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова