На Полтавщині «батьківщинівець» отримав відзнаку за розвиток спорту

Днями голова Новосанжарської районної ради, очільник місцевої парторганізації Геннадій Супрун отримав кубок другого ступеню за участь в обласному місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку, місячник, до якого долучилися місцеві громади Полтавщини, проходив з 1 по 30 квітня цього року.


За словами Геннадія Супруна, згідно умов конкурсу враховувалися показники стану готовності спортивних споруд і майданчиків, їх фінансування з районного та місцевих бюджетів та кількість мешканців району, залучених до місячника й загалом до спорту.

«Ми надзвичайно уважно ставимося до розвитку спорту в Новосанжарському районі, бо розуміємо, що кожне, навіть найменше зусилля в цій справі окупиться сторицею в майбутньому», – сказав партієць і додав, що депутатський корпус «Батьківщини» особистим прикладом показує важливість спортивних досягнень.

Земляки пишаються депутатом від «Батьківщини» в Новосанжарській районній раді, яка вдруге стала чемпіонкою області з шахів серед депутатів місцевих рад, а нещодавно Новосанжарський партосередок вітав зі спортивною перемогою депутата-«батьківщинівця» Миколу Середу, золотого призера чемпіонату України з дзюдо серед ветеранів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова