На Чернігівщині СБУ продовжує чинити тиск на «Батьківщину»

Співробітники Служби безпеки України проводять на Чернігівщині обшуки у виборчих штабах ВО «Батьківщина», допитують та переслідують партійних активістів.

Про це повідомляє прес-служба обласної парторганізації.

«У своїй діяльності спецслужбовці перейшли всі червоні лінії і замість виконання своїх прямих функцій займаються обслуговуванням інтересів чинного глави держави, нині кандидата в президенти Петра Порошенка. Опозиційні сили, зокрема ВО «Батьківщина», зазнають тотального тиску з боку СБУ», – зазначається на Facebook-сторінці Чернігівської обласної «Батьківщини».

У середині березня до членів первинних парторганізацій ВО «Батьківщина» масово навідувалися працівники спецслужб, намагаючись знайти порушення в діях команди основного опонента Петра Порошенка Юлії Тимошенко. На цьому провокації не завершилися. У переддень візиту Юлії Тимошенко до Чернігова партійний офіс «Батьківщини» «замінували» невідомі, очевидно, щоб чинити моральний тиск на партійців.

«До приміщення зайшли поліцейські, а згодом і співробітники СБУ. Вважаємо, що так зване «замінування» співробітники спецслужби використали як елемент тиску на працівників офісу та можливість провести обшуки в приміщенні», – вважають представники «Батьківщини» Чернігівщини.

Наступного дня під час зустрічі Юлії Тимошенко на площі в Чернігові затримали жінку, яку завербували для провокації з видачею грошей, аби дискредитувати кандидата в президенти. Напередодні інциденту прес-служба партії опублікувала інформацію про можливу провокацію.

Тиск на команду Юлії Тимошенко – це лише частина діяльності спецслужб під час президентських виборів. Другою частиною є безпосереднє сприяння незаконним діям з боку штабу чинного глави держави. СБУ не лише заплющує очі на функціонування «сітки» зі скупки голосів, а й забезпечує недоторканність цих процесів. Зокрема йдеться про Корюківський, Сновський, Чернігівський та Ріпкинський райони.

«Батьківщина» Чернігівщини закликає співробітників СБУ займатися питаннями безпеки країни й не втягуватися в політичні афери.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова