Міжнародний день волонтера – національний день єднання українців, які працюють на перемогу

Міжнародний день волонтера, який відзначають 5 грудня, став особливо щемливим днем для всіх українців. Розкидані по всьому світу через війну, або лишаючись в Україні, мільйони нас не лише мріють про перемогу. Мільйони нас забули про сон та спокій і працюють без свят та вихідних для допомоги фронту і людям в тилу.

Голова фракції ВО «Батьківщина» в Житомирській міській раді Сергій Пидюра з початку війни і дотепер надає допомогу підрозділам Збройних Сил України, підрозділам територіальної оборони, самооборони, біженцям, вимушеним переселенцям та цивільному населенню Житомирської територіальної громади. Власним коштом Сергій Пидюра надавав транспорт для потреб підрозділів територіальної оборони та самооборони, знаходив можливості забезпечити 500 літрами пального гуманітарні перевезення, профінансував придбання коліматорного прицілу вартістю більше 73 тисяч гривень. З початком страшного російського вторгнення за ініціативи Сергія Пидюри розподілялися продукти харчування, одяг, засоби гігієни та іграшки серед потерпілих від обстрілів, біженців та вимушених переселенців в селі Іванків, місті Малині та селі Калинівка.

Постійно співпрацюючи з волонтерськими організаціями, благодійними фондами, громадськими організаціями та владою міста було надано в безоплатне користування приміщення для роботи благодійного фонду «Волонтерський штаб – ПЕРЕМОГА». Саме тут було організовано і цілодобовий пункт відпочинку для представників поліції, тероборони та самооборони.

Готуючись до важких атак ворога, «батьківщинівець» Сергій Пидюра допоміг облаштувати укриття для учнів та вчителів ліцею №10 м.Житомира, допоміг з освітленням у під’їздах за кількома міськими адресами і, що дуже щемливо, сприяв облаштуванню 4 вольєрів в КП «Центр захисту тварин», адже в Житомирській громаді шукали і продовжують шукати прихистку не лише люди, але й тварини.

«Вважаю за необхідне постійно допомагати тим, хто цього потребує. Нові реалії життя змушують людей вчитися жити на новому місці, втративши все, вчитися домедичній підготовці та щоденно дбати про наших захисників та захисниць. Я переконаний: наша країна вистояла завдяки волонтерам. Я людина самодостатня, маю досвід успішних проектів. І тому вважаю своїм обов’язком допомогти тим, хто у безвиході, хто розгубився, або не знає, як правильно витрачати ресурси та допомагати по максимуму. Війна триває, у відповідального бізнесу, у свідомих людей іще багато справ попереду. Пишаюся своїми однодумцями і вірю, що разом зможемо все», – говорить Сергій Пидюра.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова