Міський голова Сум впевнено лідирує на місцевих виборах

Кандидат на посаду міського голови Сум, чинний мер Олександр Лисенко лідирує на місцевих виборах.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, йому вдалося обійти своїх опонентів із серйозним відривом.

Паралельний підрахунок голосів показав, що за сумського міського голову віддали свої голоси близько 46% сумчан. 

У його найближчого конкурента – Вадима Акперова – лише близько 15% голосів містян. У решти претендентів на посаду мера Сум –результат і того менше: народний депутат Тетяна Рябуха, яка вирішила поміняти депутатське крісло на посаду мера, набрала близько 12% голосів, екс-заступник голови ОДА Тамара Іщенко – близько 8%, Володимир Лободин – 4%.

Команда Олександра Лисенка ВО «Батьківщина» показала себе справжнім бійцем у боротьбі за серця сумчан до місцевої ради – «батьківщінівці», за паралельним підрахунком, набрали близько 26% голосів сумчан. За ними слідують: ОПЗЖ – 17%, «Європейська солідарність» – 17%, «Слуга народу» – 16%.

Олександр Лисенко подякував виборцям за кожен голос, які вони віддали йому та його команді, за ту довіру та підтримку, які йому вдалося зберегти за п’ять років перебування на цій посаді.

«Поки що рано говорити про кінцевий результат, – звернувся він до містян. – Я хочу подякувати сумчанам, які змогли знайти час і прийти проголосувати! Дякую за кожне особисте звернення, за телефонні дзвінки та повідомлення. Я відчуваю вашу підтримку, яка є головним стимулом діяти! Дякую сумчанам, які оцінили роботу – мою і моєї команди – і знову надали нам кредит довіри. Це означає, що, незважаючи на критику, на те, що не завжди все вдається так, як хотілося б зробити, незважаючи на пандемію коронавірусу, недостатність фінансування, багато що нам все ж таки вдалося втілити в життя. Ми й надалі працюватимемо над розвитком міста, аби виправдати сподівання сумчан і бути достойними такої довіри! Процес позитивних змін у Сумах продовжиться», – запевнив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова