Мер Ізяслава від «Батьківщини» підтримала міжнародний проект

Ізяславський мер Валентина Корнійчук зустрілася з дітьми-учасниками польського проекту «Могилу прадіда врятуй від забуття».

Як повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партосередку, шостий рік поспіль до Ізяслава приїздять учасники польського культурологічного проекту «Могилу прадіда врятуй від забуття» з міста Олєшніца Дольно-Шльонського воєводства Польщі.

У ході названого проекту його учасники, а це учнівська молодь віком від 14 до 17 років, впорядковують старі польські цвинтарі на території Хмельницької, Житомирської та Вінницької областей. Цьогоріч до Ізяслава завітала група польської учнівської молоді на чолі з постійним учасником реалізації проекту на території Ізяславщини, пані Малгожатою Таяк-Скрок.

Валентина Корнійчук щиро подякувала учасникам проекту за прагнення зберегти пам’ять про своїх предків.
«Ваше ставлення до збереження історичної пам’яті про свій рід та культурні корені є яскравим прикладом для наслідування», – наголосила Валентина Іванівна і зазначила, що міська влада Ізяслава, котру вона представляє, докладає всіх зусиль для розвитку «народної дипломатії» та збереження спільної історичної пам’яті.

До впорядкування польського кладовища в місті Ізяслав активно долучились і представники учнівської молоді міста. За шість років між молоддю міст Ізяслав та Олєшніца встановились дружні партнерські стосунки, що закріпилися декількома візитами юних ізяславчан до Польщі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова