Кожен п’ятий виборець Хмельниччини поставив підпис проти продажу землі

Майже кожен п’ятий мешканець Хмельницької області, котрий має право голосу на виборах, поставив свій підпис на підтримку Всеукраїнського референдуму щодо продажу земель сільськогосподарського призначення.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», загалом кількість тих, хто підтримав референдум своїм підписом, у регіоні на поточний момент сягнула 200 тисяч.

«Люди обурені, що влада намагається виставити на продаж землю в той час, коли на Сході йде справжня війна, а в країні процвітає корупція й панування олігархічних кланів», – сказав очільник Хмельницької обласної парторганізації Олег Лукашук.

Він зазначив, що для того, аби громадяни змогли висловити свою незгоду з намірами влади й поставити підписи за проведення Всеукраїнського референдуму, на теренах області розгорнули роботу понад шість десятків агітаційних наметів. Тисячі партійних активістів, добровільних агітаторів, депутати місцевих рад пішли селами від хати до хати з підписними листами, котрі заповнюють згідно з вимогами законодавства про проведення референдуму.

«Ми зробимо все, щоб примусити владу почути людей!» – наголосив Олег Лукашук і зауважив, що на досягнутому партійці не зупиняться, активна робота зі збору підписів триватиме й надалі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова