Команда «Батьківщини» працює на розвиток Сумщини

26 лютого відбулася п’ята сесія Сумської обласної ради, на якій «батьківщинівці» проголосували за ряд важливих для області питань.

Депутати підтримали «фрунзенців», які прийшли на сесію. Колишні працівники Сумського науково-виробничого об‘єднання, яким підприємство заборгувало близько 200 млн гривень заробітної плати, звернулися до керівництва облради та депутатського корпусу з проханням посприяти вирішенню наболілого питання.

Депутати підтримали Програму економічного і соціального розвитку Сумської області на 2020-2021 роки. До програми є багато запитань, але її прийняття необхідне задля подальшого розвитку області.
Проголосували «за» низку програм розвитку: соціального захисту населення, освіти, фізичної культури і спорту, молодіжного житлового кредитування, автомобільних доріг.
На завершення сесії виступив народний депутат Микола Задорожній. Політик вважає, що з обласного бюджету необхідно окремо виділяти кошти на «проблемні» райони. Зокрема, на Охтирський, де видобувається нафта і газ, внаслідок чого місцеві жителі страждають від онкозахворювань. Варто зауважити, що Сумщина отримує лише невелику частину від цього видобутку. А 3,5 тисячі підприємств, що працюють на території області, сплачують податок Полтавській та Київській областям.
Голова фракції «Батьківщина» Вадим Лисий переконаний, що народним обранцям необхідно попрацювати над тим, аби повернути юридичну адресу цих підприємств на місце їхньої безпосередньої діяльності – на Сумщину, що  забезпечить додатковий прибуток та більше можливостей для покращення життя мешканців області.­

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова