Доступність якісних медичних послуг – результат ефективного менеджменту

 Нове стаціонарне відділення малоінвазивних методів діагностики, лікування та пластичної хірургії відкрито в КНП «Коростенська центральна міська лікарня». Це надзвичайно потужний медичний проєкт втілений в життя наприкінці болючого воєнного року надає можливість одночасному лікуванню 15 пацієнтів. 20 висококваліфікованих спеціалістів вже працюють у відділенні, яке забезпечене новітнім сучасним обладнанням, аналогів якому нині немає в Україні.

 

Проєкт реалізовано за сприяння депутатів всіх рівнів, якісній роботі медичного персоналу та ефективному менеджменту керівника лікувального закладу, голови Коростенської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Сергія Ковердуна.

«На сьогодні, з часу відкриття, вже зроблено близько 20 операцій. Пацієнти почувають себе добре й набагато швидше проходять післяопераційну реабілітацію. Маємо лапароскопічну стійку «Олімпус» японського виробництва вартістю 9,2 мільйона гривень,УЗД-апарати, а палати оснащені комфортними німецькими ліжками, новими металопластиковими вікнами, дверима, кондиціонерами, холодильниками, бойлерами», – розповідає завідувач відділення Андрій Кобилінський.

Директор Коростенської центральної міської лікарні Сергій Ковердун наголосив: « В таких нелегких для нас всіх умовах ми довели, що лише гуртом можемо робити потрібні справи на користь наших пацієнтів та жителів північних громад Житомирщини. Більшу частину коштів направили в це відділення й з бюджету нашої лікарні. Всі послуги надаються безкоштовно, їх фінансує Національна служба охорони здоров’я України. Ми вирішили встановити й благодійні внески на час перебування хворих у відділенні. Нам важливо мати змогу йти на крок попереду інших та підтримувати відділення в належному стані, забезпечувати комфортні умови перебування пацієнтів у закладі».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова