Депутатка від «Батьківщини» допомогла відновити газопостачання у Петриківці

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Галина Булавка допомогла відновити газопостачання в одному з мікрорайонів селища Петриківка Дніпровського району, відомого своїми майстрами художнього розпису.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, з таким проханням звернулися місцеві жителі.

​Мешканці повідомили депутатку про те, що з 15 червня цього року жителям вулиць Першотравнева, Переможна та інших з незрозумілих підстав відключили газопостачання, завчасно про це не попередивши. Лише усно повідомили про начебто плановий ремонт газових шаф, однак, ніякі роботи не розпочалися.

При цьому, працівники Камянського відділення ТОВ «ДніпропетровськгазЗбут» вимагають укладення договорів газопостачання від кожного подвіря. Люди змушені будуть невідомо скільки часу проводити у чергах для вирішення такого питання.

«Газопостачальникам байдужа доля людей, яким ні на чому готувати їжу, підігріти воду для купання та прання, особливо страждають люди похилого віку та сімї з малолітніми дітьми», –наголосили жителі Петриківки у своєму зверненні до депутатки.

Галина Булавка відреагувала оперативно. Газопостачання у селищі негайно було відновлене. А представники Камянського відділення «ДніпропетровськгазЗбуту» з підготовленими договорами самі завітають на кожне подвіря Петриківки.

Люди подякували «батьківщинівці» за таку підтримку.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова