Депутати Чернігова звернулися до влади щодо недопущення розпродажу землі

На засіданні 31 жовтня Чернігівська міська рада підтримала звернення до керівництва держави, народних депутатів України, обраних від Чернігівщини, щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, «За» проголосували 32 депутати та 0 «проти».

Співініціаторами звернення стали депутати з фракції ВО «Батьківщина».

Голова фракції  «Батьківщина» Іван Бакшун, коментуючи це рішення, зазначив, що поспішне запровадження продажу земель – це загроза,  спрямована на позбавлення селян землі, бо в них немає коштів для купівлі землі, ані гарантій її захисту від «судів» та рейдерів.

Депутат впевнений, що наміри майбутнього продажу земель, схожі з минулим сценарієм «приватизації» промислових об’єктів. Проте, якщо промисловість ще можна відродити, то з втратою землі – українці втрачають будь-яку історичну перспективу.

«Ми звернулися з продовженням мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2025 року. Також ініціюємо  проведення всеукраїнського референдуму щодо заборони іноземним фізичним та юридичним особам прямо, або опосередковано набувати у власність українські землі сільськогосподарського призначення», – заявив Іван Бакшун.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова