11 лютого відбулося урочисте відкриття Року англійської мови в Чернівецькій області. Керівник фракції «Батьківщина» в обласній раді Альона Гливко звернулася до учасників заходу з вітанням, у якому, зокрема, описала роль англійської мови в кар’єрному зростанні на власному прикладі.
Про це повідомляє прес-служба Чернівецького обласного партосередку ВО «Батьківщина».
«Англійська мова свого часу насправді відчинила мені двері в життя, – зазначила депутат у зверненні. – Вона навчила мене: якщо працювати над своїми знаннями, можна досягнути успіху й здобути результат, не зважаючи на обмежені стартові можливості типової української родини. Так склалося, що писати англійською мене навчили раніше, ніж українською – в англомовній приватній School of tomorrow. Згодом, під час навчання в гімназії, я була переможцем всеукраїнських олімпіад з англійської мови, захищаючи честь цілої Буковини».
Альона Гливко розповіла, що знання мови дало їй шанс стати стипендіатом освітньої програми уряду США FSA FLEX (Freedom Support Act – Future leaders exchange program) та провести 10-й навчальний рік у школі Сполучених Штатів Америки, що повністю змінило світогляд дівчини й наштовхнуло на думку змінити щось у рідній країні відповідно до того, що побачила за океаном.
Уже навчаючись на факультеті історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету, Альона Гливко знову відбула на піврічне стажування в Northern Nevada University та отримала унікальну можливість попрактикуватися у виборчій кампанії одного з кандидатів до Конгресу США.
На четвертому та п’ятому курсах університету дівчина вже могла повністю фінансово себе забезпечити завдяки праці на трьох роботах, однією з яких була робота перекладача.
«Нині я вільно спілкуюся англійською із сенаторами та конгресменами США, які приїжджають до України, кореспондентами BBC та CNN, регулярно зустрічаюсь із представниками міжнародних місій OSCE, Peace corp volunteers, – пише представниця «Батьківщини». – Я маю змогу регулярно брати участь у семінарах таких міжнародних інститутів, як Robert Shuman Institute, та в зустрічах депутатів Європейської народної партії, до якої входить і «Батьківщина».
Насамкінець Альона Гливко зазначила, що знання англійської мови дало їй змогу з легкістю вивчити німецьку та почати самостійно вчити французьку мову.
«Для українця, орієнтованого на євроінтеграцію, який прагне бути гідним представником своєї країни в світі й спілкуватися з ним на рівних, знання англійської мови – необхідність. Тому має стати пріоритетом, особливо для молоді», – підсумувала голова фракції ВО «Батьківщина» в Чернівецькій обласній раді.