Депутат від «Батьківщини» допоміг землячці взяти участь у Чемпіонаті світу з тхеквондо

Депутат Кам’янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка допоміг місцевій спортсменці Олександрі Даньшиній узяти участь у Чемпіонаті світу з тхеквондо, фінальний турнір якого відбувся в британському місті Манчестер.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партійного осередку.

Олександра Даньшина, яка виступала у ваговій категорії до 49 кг, у першому бою перемогла з рахунком 24:18 бронзового призера Чемпіонату світу 2013 року, переможницю Панамериканських ігор Яні Агуїрре з Куби. У наступному двобої представниця Кам’янського поступилася одним балом триразовій чемпіонці Африки, переможниці Африканських ігор Нур Абдельсалам з Єгипту.

Олександра Даньшина зізнається, що вже давно відчувала готовність до участі в турнірі найвищого рівня. Нинішній рік розпочався для неї особливо успішно. Представниця Кам’янського стала чемпіонкою України серед молоді і дорослих, перемогла на Всеукраїнській універсіаді, взяла участь у Чемпіонаті Європи серед молоді в Хельсинборгу (Швеція), Всесвітніх студентських іграх у Загребі (Хорватія). Проте вершиною бажань спортсменки була участь у Чемпіонаті світу в Манчестері, відбір на який вона впевнено пройшла.

Здійснення заповітної мрії виявилося проблемним через відсутність необхідних коштів. Тоді спортсменка разом зі своїм тренером звернулася до Сергія Миршавки з проханням про підтримку. Оскільки представник «Батьківщини» очолює підприємство «МТС-бетон», він зміг вирішити питання протягом декількох днів.

«Це мені дозволило повністю віддатися тренувальному процесу, у мене немовби виросли крила! Сергію Івановичу, спасибі Вам за віру в мене!» – такі слова вдячності на адресу партійця висловила Олександра Даньшина.

Сергій Миршавка відомий у Кам’янському тим, що надає постійну підтримку представникам різних видів спорту.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова