Депутат від «Батьківщини» допомагає реалізувати на Хмельниччині мікропроекти сталого місцевого розвитку

Днями у селищі Віньківці, що на Хмельниччині, голова фракції ВО «Батьківщина» в облраді Михайло Бойко провів навчальний семінар з реалізації мікропроектів сталого місцевого розвитку в регіоні.

Як повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партійного осередку, у семінарі взяли участь представники районної, селищної та сільських рад, керівники дошкільних закладів.

«Програма враховує принципи і стратегічні напрями розвитку Хмельницької області та є логічним продовженням політики середньострокового планування на засадах проектного менеджменту», – розповів партієць.

Михайло Бойко акцентував увагу на пріоритетах програми, зокрема на роботах, пов’язаних з охороною навколишнього середовища, застосуванням енергоефективних технологій, облаштуванні об’єктів соціально-культурного призначення, що стимулюватимуть духовний і культурний розвиток громад, збереженні історико-культурної спадщини.

Організатори семінару спонукали присутніх бути активними в написанні проектів та подавати їх на розгляд конкурсній раді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова