Депутат від «Батьківщини» домовився щодо постачання кисню лікарням Хмельниччини

Голова фракції «Батьківщина» у Хмельницькій облраді Сергій Яковлев провів переговори щодо постачання медичного кисню лікарням області.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці очільник  Хмельницької обласної партійної організації, депутат Сергій Яковлев.

На Хмельниччині склалася критична ситуація із забезпеченням медичним киснем  лікарень області через залежність області  від  постачальника зі Львова.

Незважаючи на вихідні, Сергій Яковлев спільно з колегою по облраді відвідали місто Калуш Івано-Франківської області, де провели зустріч з керівництвом  підприємства «Карпатнафтохім», провідним підприємством нафтохімічної галузі промисловості України.  Нафтохімічний гігант  виготовляв кисень для власних потреб. Але,  враховуючи вкрай складну ситуацію з постачанням кисню лікарням нашої області, депутатами проведено переговори про збільшення виробництва та постачання у його в медичні заклади Хмельниччини.

«Водночас, обранці області продовжують роботу щодо вирішення проблеми забезпечення області  мережею власних кисневих станцій», –наголошує Сергій Яковлев і зазначає, що питання фінансування проєктно-кошторисної документації буде винесено на сесію Хмельницької обласної ради 8 квітня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова