Депутат-«батьківщинівець» влаштував свято для дітей мікрорайону

Депутат-«батьківщинівець» Хмельницької міської ради Олександр Кізляр з нагоди дня міста влаштував свято для маленьких мешканців мікрорайону Озерна, що у Хмельницькому.

Незважаючи на статус наймолодшого мікрорайону обласного центру, Озерна швидко росте і розвивається – за останнє десятиліття її населення збільшилося до сорока тисяч мешканців. Переважно – це люди молодого та середнього віку. Отож і «дитячого» населення тут не бракує: саме на Озерній знаходиться найбільша за чисельністю дітей школа України. Минулого року рекорд України в номінації «Освіта» встановили саме у НВО
№28 мікрорайону Озерна, де навчається 2121 хлопчиків та дівчаток!
«Як у день міста Хмельницького не завітати у юний мікрорайон, аби влаштувати свято?» – риторично запитує Олександр Кізляр.
На святковій локації у центрі Озерної завдяки депутату розгорнулося святкове дійство з веселими клоунами, конкурсами, розвагами. Кольоровий аквагрим на дитячих обличчях, посмішки і гарний настрій! І звичайно ж – солодощі та повітряні кульки кожному учаснику свята.
Варто зазначити, що організація дитячих свят на Озерній стала доброю традицією депутата-«батьківщинівця» і проводяться вони декілька разів на рік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова