Депутат-«батьківщинівець» провів зум-конференцію щодо референдуму по землі

Депутат Хмельницької обласної ради Олег Лукашук провів інтерактивну зустріч з активістами, котрі виявили бажання проводити роз’яснювальну роботу та збирати підписи для оголошення референдуму із земельного питання.

Як повідомляє пресслужба обласної «Батьківщини», Олег Лукашук надав консультаційну допомогу активістам, які проживають у сільській місцевості. Він фахово проаналізував основні положення земельного закону, що вступає у дію, та загрози, які він несе.

«Ви знаєте, що закон про ринок землі вступить у дію через півтора місяця? На першому етапі його реалізації землю зможуть купувати лише фізичні особи за безготівкові кошти і не більше ста гектарів на людину. Проте хто із наших громадян має такі кошти легального походження? Очевидно, що тут не обійдеться без зловживань, купівлі землі олігархами і крупними латифундистами через підставних осіб», – сказав  Олег Лукашук.

Політик наголосив, що народ повинен змусити владу впорядкувати законодавство так, аби земля була недоторканною і служила національній безпеці, була джерелом збагачення національної економіки в умовах загострення світової продовольчої кризи.

Нагадаємо, на Хмельниччині, як і по всій країні, розпочався процес створення ініціативних груп із підготовки до референдуму щодо продажу сільськогосподарської землі. Партія «Батьківщина» та її регіональні осередки  надають  всебічну підтримку громадянам в організації та проведенні справжнього народного волевиявлення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова