«Чорнобильські виплати» знову бентежать жителів Житомирщини

І це не дивно. В одній тільки Овруцькій громаді з 36 тисяч жителів, понад 19 тисяч людей мають різні статуси, пов’язані з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалими від неї. Але таких людей в області, на жаль, набагато більше. І «чорнобильські виплати» для багатьох – порятунок і спосіб вижити в такий важкий час. Особливо, якщо взяти до уваги, що більшість фінансових надходжень люди витрачають на лікування та ліки.

Коли іще перед прийняттям бюджету країни на 2024 рік було запропоновано виплати чорнобильцям обмежити, стало зрозуміло – це погіршить соціальну ситуацію в громадах. Зростає напруга ще й через юридичні колізії, адже одні суди присуджують виплачувати гроші чорнобильцям з прив’язкою до прожиткового мінімуму, інші – до мінімальної заробітної плати.

Аби поновити виплати за справедливим принципом та не забрати в людей заслужене забезпечення, депутати фракції ВО «Батьківщина» в Коростенській міській раді ініціювали та направили відповідне звернення до народного депутата України та голови фракції ВО «Батьківщина» в парламенті Юлії Тимошенко.

«Пропонуємо колегам- депутатам долучитись до нашої ініціативи та надіслати аналогічні звернення лідерам своїх партій», – зазначила голова фракції ВО «Батьківщина» в Коростенській міській раді Катерина Скляревська.

«Думка чорнобильців Житомирщини доведена до законотворців. Ми повинні захистити інтереси людей, яким державою обіцяно дотримуватися гарантій. Питання «чорнобильських виплат» однозначно потребує термінового вивчення та доопрацювання, – наголосив керівник Житомирської ОПО ВО «Батьківщина» Олександр Дубенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова