Борис Тарасюк: «Батьківщина» працює над законами, які потребує сьогодення

16 лютого народний депутат України від «Батьківщини» Борис Тарасюк побував з робочим візитом на Сумщині.

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку, народний обранець розповів представникам ЗМІ області про основні законопроекти, над якими працюватиме фракція ВО «Батьківщина» найближчим часом у парламенті.


«Проект закону про Конституційний Суд є частиною обіцянок української влади, але процес його розгляду у парламенті затягується, що не задовольняє і зарубіжних партнерів, і нашу фракцію. Ми працюватимемо над цим важливим законопроектом. Впевнені, що цей закон змусить запрацювати всю систему органів боротьби з корупцією й дозволить довести слідство до суду і винести вирок найвищим посадовцям-корупціонерам», – зазначив Борис Тарасюк.

Другий важливий закон, над яким працює команда «Батьківщини», – Кодекс про вибори.

«Дуже важливо зробити це саме зараз, а не напередодні виборів», – наголосив парламентар.

Він зазначив також, що депутати-«батьківщинівці» приділяють велику увагу реформі освіти. На переконання політика, реформи, ініційовані наразі владою, не можна назвати реформами взагалі.

«Фракція ВО «Батьківщина» у парламенті підтримує реформування галузі освіти й продовжуватиме працювати над відповідним законом», – сказав політик.

Народний депутат також запевнив, що «Батьківщина» й надалі співпрацюватиме з місцевими громадами та ініціюватиме розгляд нагальних питань у залі Верховної Ради України.

Довідково. Борис Тарасюк вже більше року працює над проектом закону про дипломатичну службу. Він переконаний, що найближчим часом цей закон розглянуть в українському парламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова