«Батьківщинівка» взяла участь у програмі політичних комунікацій

Заступник голови Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» Зоя Шумейко взяла участь у програмі «Політичні комунікації під час криз: кращі світові практики для України» від National Democratic Institute (NDI).

Лекторами онлайн-програми стали одні з найдосвідченіших експертів у сфері політичних комунікацій:

Арун Чаудхарі – міжнародний політичний експерт та стратег із соціальних повідомлень, СММник Барака Обами, креативний директор президентської кампанії сенатора Берні Сандерса.

Берні Кемпбелл – директор з комунікацій Асоціації губернаторів-демократів США (2006 р.), експерт із більш ніж тридцятирічним досвідом роботи у сфері стратегічних комунікацій, кризового управління, розробки меседжів, написання промов, зв’язків зі ЗМІ, політик.

Ксенія Ілюк – фахівчиня з комунікацій у сфері безпеки і оборони та керівниця центру досліджень ГО «Детектор медіа».

«Щира подяка National Democratic Institute за постійну співпрацю з партією ВО «БАТЬКІВЩИНА» та можливість отримання практичних навиків та досвіду у найкращих світових експертів. Адже у цей складний для країни час надзвичайно важливим є запозичення досвіду міжнародних експертів та втілення його у власному політичному середовищі України», – підсумувала Зоя Шумейко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова