«Батьківщинівець» провів зустріч з ветеранами

Депутат Хмельницької районної ради Валерій Лесков провів зустріч з ветеранами війни та праці ветеранської організації одного з мікрорайонів обласного центру.

Такі зустрічі партійця з виборцями вже давно  стали регулярними, повідомляє пресслужба обласного осередку партії.

«Старше покоління вкрай обурене  ситуацією, яка сьогодні склалась у країні: невпинно зростають ціни на послуги ЖКГ, продукти харчування та речі першої необхідності. Влада натомість відкриває ринок земель сільськогосподарського призначення, переймається питанням легалізації   маріхуани та грального бізнесу», – поділився Валерій Лесков  враженнями про  зустріч.

Політик  зауважив, що людям старшого віку  вкрай болить не лише питання власних мізерних  пенсій, за які вони ледь виживають, а й майбутнє країни, до становлення якої вони свого часу доклали стільки сил і здоров’я, а також перспективи дітей та онуків.

Валерій Лесков детально  проінформував  учасників зустрічі про кроки партії ВО «Батьківщина» щодо захисту інтересів  населення всіх вікових категорій. Натомість, ветерани війни та праці одностайно висловили підтримку політичній силі і висловили  бажання бути залученими до заходів на захист землі від розпродажу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова