«Батьківщинівець» допоміг з ремонтом дитсадка у Кам’янському

За сприяння депутата міської ради від «Батьківщини» Сергій Миршавки здійснено капітальний ремонт у дитячому садочку «Попелюшка» у місті Кам’янське, що на Дніпропетровщині.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, дитячий заклад потребував ремонту давно.

Миршавка1

Спочатку з ремонтом допомогали батьки дітей, які тут виховуються. За їхні кошти замінили частину старих вікон на металопластикові, однак, цього виявилося недостатньо. Залишилося придбати та встановити ще 113 металопластикових вікон та 2 дверей. Сергій Миршавка домігся виділити з бюджету міста необхідні для цього кошти.

Миршавка2
Виділені кошти дозволили на 69-ти вікнах будівлі облаштувати зовнішні та внутрішні відкоси, придбати 44 москітні сітки, вивезти будівельне сміття після проведеного ремонту. У садочок також передано сертифікат на нове медичне обладнання для корекції зору вихованців садочка та канцелярське приладдя.

На знак вдячності колектив дитсадка запросив депутата на свято «Палітра осені чудова». На святі було організовано виставку «Бал хризантем» та відбувся концерт.

«Турбота про здоров’я дітей – обов’язок усього суспільства. Створення затишних, комфортних умов перебування в дитячому садочку – це першочергове завдання для нас, дорослих», – сказав депутат.

Сергій Миршавка вважає, що позитивні зміни, що відбулися в дитячому садочку, є першими кроками до зміцнення здоров’я малюків.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова