«Батьківщинівці» з Дніпра підтримали визволителів Ізюма

​Активісти ВО «Батьківщина» з Дніпра здійснили три локації до міста Ізюм Харківської області, нещодавно звільненого Збройними Силами України від ворожої окупації.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Батьківщинівці» передали українським захисникам прилади нічного бачення, каремати, зимові спальники, самонадувні матраци, засоби особистої гігієни, енергетичне та аварійне харчування, антибіотики та інші медичні препарати, продукти швидкого приготування та тривалого зберігання.

Як розповів ініціатор цієї допомоги, завідуючий організаційним відділом обласної партійної організації Сергій Робкін, поїздка на відстань 230 кілометрів лише в один бік займала близько 16 годин, адже ціною неймовірних зусиль довелося їхати через зруйновані ворогом мости, дамби і просто дороги.

«А в деяких місцях спочатку доводилося йти вперед пішки, аби зрозуміти, як саме потрібно їхати, аби обминути, розкидані прямо на дорозі снаряди, або воронки від них. Але ніщо не завадить довезти необхідні нашим героям речі в заздалегідь обумовлені місця (бо зв’язок там, м’яко кажучи, не фонтан)», – розповідає Сергій Робкін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова