«Батьківщинівці» єднають людей задля допомоги односельчанам – захисникам

Олена Гвоздецька, керівниця Вчорайшенської партійної організації ВО «Батьківщина» стала ініціаторкою проведення благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ, адже допомоги потребує односельчанин Сергій Володько та його побратими, які зі зброєю в руках боронять Україну.

Метою заходу стало зібрання грошей, аби  допомогти придбати бус Volkswagen Т4 для Харківського Зеніного Ракетного Дивізіону.

«Авто має виконувати надважливі завдання по знищенню БПЛА на Харківському напрямку, де виконують бойові завдання наші односельчани», – наголосила Олена Гвоздецька.

Підтримали дану акцію колектив та дітки ЗДО «Веселочка», Дмитро Радкевич, Максим Гвоздецький , Дмитро Луненко, Леоніда

Буняк, Тамара Володько, Лідія Данилюк, Катерина Осадча, Саша Кукайло, Любов Нехца, художній самодіяльний колектив. Безмежні слова вдячності Юрію Огородньому і його команді волонтерів з села Верхівні.

Загальною активністю в скриньці було зібрано 19 000 тисяч гивень.

За продаж смаколиків та іншої продукції власного виробництва було зібрано  27 000 тисяч гривень. Всі отримали позитивні емоції та відчуття свята, а спільними зусиллями для фронту зібрали 46 тисяч гривень. У великій і страшній війні не буває маленької допомоги. Лише разом ми подолаємо ворога та збережемо Україну.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова