«Батьківщинівці» Хмельниччини привітали бібліотекарів з професійним святом

На Хмельниччині активісти партії та депутати Старосинявської районної ради від ВО «Батьківщина» взяли участь у заходах з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначають 30 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницького обласного осередку партії.

З нагоди професійного свята бібліотекарі Старосинявщини зібралися в читальному залі районної бібліотеки. З вітальним словом до них звернувся голова районного партосередку, голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» в райраді Микола Маліновський.

Партієць акцентував увагу на тому, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко завжди приділяла увагу бібліотекарям, як прем’єр-міністр підвищувала їм заробітну плату, розв’язувала нагальні проблеми бібліотечної системи.

«На місцевому рівні ми також докладаємо зусиль, аби книга як джерело знань завжди була доступною для громадян, а працівники бібліотечної сфери забезпечені усім необхідним для роботи», – сказав Микола Маліновський.

Представник «Батьківщини» нагадав, що партійці неодноразово проводили різноманітні акції зі збору книжок для поповнення фондів місцевих бібліотек, популяризації української літератури.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова