«Батьківщинівці» Волині боротимуться за депутатські мандати в ОТГ

На Волині чотири районних партосередки «Батьківщини» назвали своїх представників, які після реєстрації у ТВК стануть кандидатами в депутати ОТГ.

Як повідомляє пресслужба Волинської обласної партійної організації, цими днями відбулися конференції Турійського, Старовижівського, Рожищенського та Камінь-Каширського районних партосередків, делегати яких висунули 37 осіб для участі у місцевих виборах, що відбудуться 22 грудня.

«Батьківщинівці» та безпартійні, які поділяють позицію нашої партії, боротимуться за депутатські мандати на всіх 14 виборчих округах Доросинівської ОТГ Рожищенського району. На посаду голови об’єднаної громади балотується член бюро районної парторганізації, відомий краєзнавець Микола Вавренчук. Він уже обіймав посаду сільського голови в Доросинях і саме йому належить ініціатива створення тут ОТГ», – розповів керівник Рожищенського районного партосередку Віталій Ковальчук.

На виборах депутатів Сошичненської ОТГ Камінь-Каширського району теж балотуватимуться 14 кандидатів від «Батьківщини». На довибори у Дубечненську та Смідинську ОТГ Старовижівського району йдуть семеро, а в Турійську ОТГ – двоє висуванців партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова