«Батьківщинівці» Полтавщини допомагають бійцям-землякам

Активісти Полтавської обласної парторганізації продовжують допомагати воїнам-землякам, які боронять нашу землю на Сході.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку, днями «батьківщинівці» доправили бійцям черговий вантаж.

Народний депутат України, очільник «батьківщинівців» Полтавщини Руслан Богдан повідомив, що постійно тримає контакт із бійцями АТО та волонтерами громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини».

«Виявилося, що нашим землякам у зоні АТО терміново потрібні спеціальна та офісна техніка. Ми змогли швидко придбати все необхідне», – зазначив Руслан Богдан.

За декілька днів волонтерська бригада на чолі з очільником Чорнухинського районного партосередку Олександром Раськом зібрала та передала бійцям очікуваний вантаж. Серед зібраного – квадрокоптер, планшети, принтер, придбані за особисті кошти Руслана Богдана, а також промислові товари та продукти.

Депутат наголосив, що й надалі допомогатиме бійцям у зоні АТО, демобілізованим та їхнім родинам. Цей напрямок залишатиметься пріоритетним у роботі «батьківщинівців» Полтавщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова