«Батьківщинівці» Криворіжжя підтримали пенсіонерів, які виступили проти підвищення податку на нерухомість

30 пенсіонерів Криворізького району звернулися з відкритим листом до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Люди спершу завітали до офісу місцевого партійного осередку, де їм допомогли скласти звернення до влади.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Пенсіонери, яких у районі немало, збентежені тим, як влада необґрунтовано й безцеремонно підвищила податок на нерухомість, який необхідно сплатити до 1 вересня цього року. Тому ми не знайшли іншого виходу, як звернутися з відкритим листом до очільника українського уряду», – розповідає лідер «батьківщинівців» Криворізького району Світлана Яковішина.

У своєму зверненні власники приватних будинків запитують у прем’єр-міністра, за що вони повинні платити такий високий податок.

«Це наші будинки, які збудували чи придбали наші батьки чи ми. Ці будинки підключені до газу, водопостачання, електрики за власні кошти господаря, приміщення ремонтуються за кошти сім’ї. Нині за використання газу, електроенергії, води ми платимо за захмарними тарифами. Так за що цей податок?» – пишуть пенсіонери Криворіжжя Володимирові Гройсману.

У відкритому листі також звертається увага не те, що діти війни не отримують доплат до пенсій, попри існуючий закон та рішення судів, працюючим пенсіонерам не перераховують пенсії, чорнобильці вимушені тільки через нескінченні суди добиватися належних їм виплат, а пенсії інвалідам мають такий розмір, що на ці кошти можна проіснувати тільки тиждень.

«Одноосібникам, які працюють на власній землі, збільшили податок утричі, фермерам нарахували податок у десять разів більший, ніж торік», – додають обурені пенсіонери Криворізького району.

Вони радять урядові наповнювати державний бюджет за рахунок зростання економіки, розвитку інноваційних технологій, створення нових підприємств, підтримки українських фермерів, а не за рахунок нескінченного підняття тарифів, штрафами та пенями.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова