«Батьківщинівці» Ізяслава долучилися до святкування Дня міста

Депутати та активісти ВО «Батьківщина» взяли активну участь у святкових заходах з нагоди 921-ої річниці Ізяслава, що на Хмельниччині.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької обласної парторганізації, мер міста Валентина Корнійчук, обрана від районного партосередку «Батьківщини», привітала мешканців Ізяслава та гостей, які прибули навіть з Болгарії та Польщі. Вона зазначила, що святкування дня народження стародавнього Ізяслава є даниною пам’яті предків, які упродовж століть будували місто й заповіли нащадкам берегти його та зміцнювати.

Святкування розпочалося з урочистого молебню і мало вкрай насичену й різноманітну програму – від польової козацької кухні, дискотеки до спортивних змагань та великого концерту.

Під час масових заходів «батьківщинівці» розгорнули активну роботу серед учасників. Вони виставили інформаційний намет, де бажаючі могли ознайомитися з діяльністю ВО «Батьківщина», висловити свою позицію щодо продажу земель сільськогосподарського призначення та отримати газету «Вечірні Вісті».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова