«Батьківщина» Хмельниччини активно працює з обранцями місцевих рад

З метою активізації діяльності депутатів місцевих рад на Хмельниччині тривають робочі зустрічі керівництва обласного осередку партії ВО «Батьківщина» з висуванцями політичної сили.

Заступники  керівника  обласної парторганізації Олександр Ковальов та Валерій Лесков  відвідали Віньковеччину, де провели робочі зустрічі з  депутатами рад  Зіньковецької та Віньковецької ОТГ.

«Головне завдання – активне сприяння наших висуванців  у підготовці та проведенні всекраїнського референдуму щодо продажу землі сільськогосподарського призначення», –повідомив заступник голови  Хмельницької «Батьківщини» Валерій Лесков.

Політик наголосив, що депутати місцевих рад  на сесіях мають висловити думку мешканців громад щодо неприпустимості  продажу головного скарбу України у відповідних зверненнях до Президента та Верховної Ради України, а самим безпосередньо долучитися до роботи ініціативних груп.

Депутатам  від ВО «Батьківщина» повідомлено про інші завдання, поставлені Політрадою партії, та проведено  консультації-навчання  щодо ефективного захисту  інтересів мешканців громад. Зокрема, покроково пропрацьовані питання щодо фінансування з бюджетів різних рівнів будівництва очисних споруд смт Віньківці, вартість яких сягає 22 млн гривень.

«Консолідація зусиль  наших депутатів у радах різних рівнів – від Верховної, обласної до районної та  селищної – запорука  ефективної діяльності депутатського корпусу та вирішення нагальних проблем громади будь-якої складності», – наголосив Валерій Лесков і зазначив, що  депутати  від Віньковеччини висловили низку пропозицій щодо ефективної роботи депутатської вертикалі.

Нагадаємо, на Хмельниччині  від партії ВО «Батьківщина» обрано понад двохсот депутатів рад всіх рівнів.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова