«Батьківщина» Херсонщини відзначила День пам’яті та примирення

Активісти Херсонської «Батьківщини» взяли участь у заходах, що відбулися в містах та районних центрах області з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної партійної організації.

«Ми знаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. І ці знання роблять нас сильнішими. Пам’ятаючи подвиг наших ветеранів, які визволили Україну понад 70 років тому, ми переконані – перемогли окупантів тоді, переможемо й тепер», – зазначив у виступі на урочистостях у херсонському міському парку Слави перший заступник голови Херсонської облради, представник «Батьківщини» Василь Зеленчук.

У Голій Пристані також відбулися урочистості. Партійці разом з містянами хвилиною мовчання вшанували загиблих у Другій світовій війні та взяли участь у церемонії покладання квітів до Обеліску слави загиблим героям.

«Перемога у Другій світовій війні – свідчення та приклад прояву патріотизму, великих чеснот воїнів-українців, що боролися проти нацизму. Українці були тими, хто за важких умов панування тоталітарної системи, ціною незчисленних утрат змогли захистити свій дім і свою Батьківщину», – сказав міський голова Голої Пристані, представник «Батьківщини» Олександр Бабич.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова