«Батьківщина» Херсонщини переймається будівництвом шляхопроводу

Голова фракції «Батьківщина» в Херсонській обласній раді Юрій Одарченко представив перші результати роботи тимчасової контрольної комісії з вивчення ситуації, що склалася з будівництвом шляхопроводу по просп. А. Сенявіна – вул. Залаегерсег у Херсоні.

Як повідомляє преслужба обласної партійної організації, «батьківщинівець» очолює цю комісію.

«Насамперед, комісію зацікавило питання, чому так здорожчав кошторис об’єкта. На початку вартість проєкта будівництва, розробленого у 2012 році, становила 214 млн. грн. У 2017 році Кабінет Міністрів затвердив нову вартість об’єкта – 514 млн. 283 тис. грн. Але наприкінці 2020 року вартість мостопереходу стрімко зросла – до 1 млрд. 576 млн.», – заявив під час сесії облради Юрій Одарченко.

​Очільник фракції «Батьківщина» розповів, що протягом 2012-2020 рр. на будівництво мостопереходу було виділено 628,4 млн.грн. За умовами тендера, підрядник зобов’язався побудувати об’єкт за 357 млн. грн. Незважаючи на виділені кошти і вартість об’єкта, за яку підрядник зобов’язався виконати роботи, кінця будівництву не видно.

Юрій Одарченко також представив звіт аудиторів Рахункової палати, які виявили численні порушення під час будівництва мостопереходу, зафіксували відсутність контролю за використанням коштів, авторського і технічного нагляду. Наступний звіт тимчасової комісії з будівництва шляхопроводу буде представлено за декілька місяців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова