«Батьківщина» влаштувала акцію проти наркотиків у шахтарській Тернівці

Партійна організація ВО «Батьківщина» 36-го округу Західного Донбасу ініціювала в шахтарській Тернівці масштабну соціальну акцію проти наркотиків.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партійного осередку.

Занепокоєння в активістів викликало те, що Тернівку заполонила вулична реклама наркотиків з посиланням на соціальні мережі та профілі їхніх користувачів, де без проблем можна придбати дешеві синтетичні наркотики. Інформацію про це можна побачити на парканах, будинках і навіть у школах міста.

Усі учасники акції поділилися на 12 груп, кожна з яких зафарбувала рекламу наркотиків на будівлях. На цьому вони зупинятися не збираються – боротьба з наркотиками в Тернівці триватиме.

«Я сам народився в Тернівці. Тут починав займатися спортом та чогось досягати. Тому мені зовсім небайдуже, що сьогодні відбувається в місті. Я хочу, щоб тут росли здорові діти, щоб молодь фізично розвивалася й вела здоровий спосіб життя», – говорить голова парторганізації ВО «Батьківщина» 36-го округу Західного Донбасу Олексій Борисенко, який також узяв участь в акції.

Ще одним ініціатором акції стала громадська організація «Спортивна нація – сила держави», а долучилися до неї представники інших громадських та спортивних спілок, Національного корпусу та Національних дружин, Військово-патріотичного клубу «Сокіл», школярі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова