«Батьківщина» Тернопільщини допомагає лікарням області

Днями команда Центру допомоги армії та тимчасово переміщених осіб «Батьківщина Тернопільщини» на чолі зі Степаном Горуцом завітали до Монастириської міської лікарні.

Разом із медикаментами та засобами гігієни передали багатофункціональні ліжка, що вкрай необхідні у травматологічному й реанімаційному відділеннях.

«Такі ліжка надзвичайно потрібні у військовий час. Хоча сьогодні поранених у лікарні Монастириської немає, проте ми повинні бути готовими до найскладніших ситуацій», – каже Степан Горуц.

У західний регіон України вже поступили важкохворі переселенці із зон бойових дій, які також потребують догляду. До прикладу, у Монастириській лікарні лікувалась одна з таких пацієнток. Про це розповів депутат Тернопільської обласної ради від ВО «Батьківщина», завідувач хірургічним відділенням лікарні Василь Ференц.

Команда Центру допомоги армії та тимчасово переміщених осіб «Батьківщина Тернопільщини» переконана, що наша область повинна готуватися до найважчих випробувань – лікування поранень бійців і цивільних, які потрапляють під обстріли у зонах бойових дій та в тилу. Тому працює над тим, щоб встановлювати додаткове медичне обладнання і додаткові ліжкомісця.

Команда Центру особливо вдячна активісту «Батьківщини» ВолодимировіДанилюку, котрий налагодив добру комунікацію, опрацював запити на потреби медиків, пацієнтів і тимчасово переміщених осіб.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова